Головна
Реєстрація
Вхід
Понеділок
23.04.2018
20:06
Вітаю Вас Гість | RSS
Персональний сайт
учителя початкових класів
Миронівського НВК

Алли Петрівни Грабар


Меню сайту

Категорії разділу
1 клас [9]
2 клас [8]
3 клас [6]
4 клас [5]

Наша кнопка

Персональний сайт учителя початкових класів Миронівського НВК А. П. Грабар


Наші друзі
Корисні сайти

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 244

 Каталог файлів 
Головна » Файли » Батьківські збори » 4 клас

ЕСТЕТИЧНЕ ВИХОВАННЯ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ
02.11.2010, 19:59

ЕСТЕТИЧНЕ ВИХОВАННЯ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ

1. Естетично вихована людина. Яка вона?

2. Основні шляхи естетичного виховання молодших школярів.

3. Роль сім'ї в естетичному вихованні дітей.

Естетично вихована людина відрізняється розвинутим духовним світом, здатністю співчувати іншим людям. Вона лагідна в спілкуванні, уникає крикливості в розмові, співчутлива і передбачлива не тільки тому, що вона успішно засвоїла правила моральної поведінки, але й тому, що відчуває і цінує красу подібних взаємовідносин з людьми.

Здатність бачити і відчувати красу дана людині від народження. Дитина тішиться яскравою іграшкою, завмирає від кожного наспіву колискової пісні, радіє сонцю, квітам, тваринам.

Естетичне почуття потребує постійного розвитку, тому що в протилежному випадку натуральна безпосередня реакція дитини на красу почне поступово зникати і перетвориться на буденність. Естетична невихованість приведе до «емоційної глухоти», егоїзму, бездушності, що відіб'ється на ставленні людини до життя, до людей, до самої себе.

Високий рівень розвитку естетичних поглядів і почуттів дітей допоможе в майбутньому зрозуміти і оцінити красу праці, відчути потребу у творчій діяльності.

Основними шляхами естетичного виховання молодших школярів можуть стати: екскурсії, прогулянки, походи на природу, під час яких у дітей виховується естетичне ставлення до природи (від простого споглядання до естетичного переживання побаченого і почутого, а від нього — до прагнення зберегти красу природи і примножувати її). Залучайте дітей до різноманітних видів мистецтва; розвивайте вміння слухати музику, розглядати ілюстрації в дитячих книжках, складати альбоми репродукцій. Відберіть для перегляду (в театрі, кіно і по телевізору) п'єси і фільми, які відповідають вікові і рівню розвитку дитини.

Від батьків, у першу чергу, залежить те, як малюк буде спілкуватись з людьми, розуміти і цінити красу людських взаємин. Краса людського спілкування — в його духовності, коли змістом стають загальнолюдські цінності, моральні й естетичні ідеали, прекрасне і звеличене в природі, у людині, у суспільстві.
Категорія: 4 клас | Додав: Alluntsya
Переглядів: 3452 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 3.8/6

Вхід

Наш годинник


Погода

У нас на сайті
Всього: 2438
Нових за місяць: 4
Нових за тиждень: 1
Нових учора: 0
Нових сьогодні: 1

Адміністраторів: 1
Користувачів: 2434
Друзів: 3

Чоловіків: 441
Жінок: 1997

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Сьогодні у нас гостювали

Наші гостіalla © 2018